Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ pre manufactured homes ] eşleşme 218 Ürünler.
Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Ev Beyaz Modüler Park Ev
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt kiremit |
Güvenlik Çelik Prefabrik Evler / Modern Prefabrik Evler 8mm Pvc Tavan Paneli Tavan
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Modern kasaba evleri Hazır yapımı modüler evler için hafif çaplı çelik çerçeve AS/NZS
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lüks Prefab Çelik Yapı Villa Modüler Evler Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve
| Ambalaj bilgileri: | dökme olarak hafif çelik, palet içindeki panel malzemesini süsleyin, diğer tüm bağlantı parçaları ku |
|---|---|
| Teslim süresi: | inşaat alanına göre değişir, normal 35 gün |
| Yetenek temini: | Ayda 15000 metrekare |
Prefabrik Nakliye Konteyner Evleri, Çok Fonksiyonel Modüler Konteyner Evleri Park Evleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AS/NZS/USA Standart Prefabrik Modüler Ev - Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modern Hareketli Aksanlar Tatil Modüler Evi / Tatil Yaşama İçin Hazırlanmış Bahçe Stüdyosu
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Belediye Evi Yapılandırılmış Villalar/Prefab İki Aile Evi Yeşil Yapılandırılmış Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Cyclone Proof Prefab Shipping Konteyner Evleri, IBC Modern Prefab Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |
İki katlı, hafif ağırlıklı ve hızlı montajlı park evi.
| Kullanımı: | Ev, Otel, Villa, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| Malzeme: | Sandviç Panel, hafif çelik çerçeve |

