Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ pre manufactured homes ] eşleşme 218 Ürünler.
Avrupa Kalite 2 katlı lüks prefabrik hafif çelik çerçeve evler modüler ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Villa Ev Hızlı Tek Aileli Ev Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Uruguay için Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa ve Modüler Ev Kitleri | Dayanıklı ve Özelleştirilebilir
| Çerçeve malzemesi: | hafif çelik çerçeve ev |
|---|---|
| Dış kaplama: | 50mm ALC paneli/WPC kartı |
| Yalıtım: | cam yünü EPS |
Hareketli Modüler Konteyner Evleri Eko Prefabrik Ev, Topraksız Tarım çelik bina evleri
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AB Ön Yapılandırılmış Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Büyük Pencereli Villa Evi
| Kullanmak: | Ev |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| Malzeme: | Hafif Çelik Çerçeve |
Hafif Çelik Avrupa Tarzı Prefabrik Villa / Prefabrik Çok Katlı Bina Modüler Ev Kit
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Lüks Hafif Çelik Yapı Prefabrik Villa Alüminyum Alaşımlı Pencere Modern Modüler Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Kapı: | çelik güvenlik kapısı/WPC veya kontrplak kapı. |
AS4600 Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Modüler Kulübe Otel Birimi
| yalıtım: | cam yünü |
|---|---|
| Temel: | çelik şase |
| pencereler: | çift cam yünü |
Avustralya Standart Uygun Fiyatlı Prefab Ev Çelik Yapı Villa Sintgle Aile Evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
İki Katlı Modüler Evler Prefab Villa Güzel Dekorasyonlu Çelik Çerçeve Evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

