Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular steel prefab homes ] eşleşme 659 Ürünler.
Modern Prefabrik Evler Yüksek Kaliteli Hafif Çelik Çerçeve AS / NZS
| döşeme: | CFC döşeme tahtası, porselen karo, MDF döşeme veya diğerleri |
|---|---|
| çatı çıtası: | 35mm Çıta |
| Ana malzemeler: | hafif çelik çerçeve |
Amerika Birleşik Devletleri / AS Çarklar Üzerine Modüler Yapılandırılmış Ev Zhejiang Tüccarlar 2.35*8m
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
Airbnb Kabinleri İçin Yaşamaya Hazır Mobil Üretimli Küçük Evler
| Kullanılır: | Airbnb kabini |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
ISO 9001 Modern Avrupa Tarzı Lüks Çelik Çerçeveli Modüler Ev Kitleri
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
High Quality Light Steel Easy Assemble 2 Storey Modern Design Villa Modular Home
| Standart: | ISO 95001 |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilebilir |
| Metrekare: | 408 m2 |
Birleşik Krallık Standart Yapılandırılmış Ev Modüler ve Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evi Kitsleri
| Yatak odası: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Alan:: | 270.08SQM |
| Başvuru: | Çelikten yapılmış ev |
ABD Standart Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı Lüks Villa Prefabrik Konut Evi
| Ana yapı: | Işık göstergesi çelik yapısı |
|---|---|
| Toplam Alan: | 222㎡ |
| Hikayeler: | 2 |
Yüksek Kaliteli Prefab Sandviç Panel Evi Çelik Yapı Prefabrik Otel Birimi
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Özelleştirilebilir Modüler Ön Yapılı Küçük Ev Tekerlekler Üzerinde Elma Kutusu Model Kit Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Hafif çelik yapısı olan prefabrik ev Tekerlekli Küçük Ev Modüler Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

