Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular house kits ] eşleşme 364 Ürünler.
Hafif Çelik Avrupa Tarzı Prefabrik Villa / Prefabrik Çok Katlı Bina Modüler Ev Kit
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Lüks Çelik Konstrüksiyon Ev Graz Evi Prefabrik Ev Modüler Ev Villa Çelik Ev Kitleri
| Tip: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yatak odası: | 4 yatak odası |
| Arpacık: | Akdeniz tarzı |
Çin'den AS/NZS Standardı Prefabrik Hafif Çelik Karkas Modüler Ev Kitleri
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Proje Prefab Ev Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Sistemi Modüler Ev Kitsleri
| Çelik çerçeve, Çatı makası: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | WPC Kaplama |
| İç/Bölme duvar: | İç duvar paneli (kuru alan) |
Yüksek özelleştirilebilir Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Aletleri: Bahçe Stüdyosu ve Kabin Çözümleri
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik |
|---|---|
| iç duvar paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
Hafif Çelik Çerçeve Beyaz Çelik Yapı Lüks Modern Prefab Villa Modüler Ev Kitsleri
| iç astar: | fiber çimento levha |
|---|---|
| yalıtım: | yüksek performanslı cam yünü |
| döşeme: | ahşap veya bambu döşeme |
Uruguay için Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa ve Modüler Ev Kitleri | Dayanıklı ve Özelleştirilebilir
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Yapılandırılmış Modüler Ev Ahşap Tasarım Bir Çerçeve Evi Airbnb için Kits
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ICC-ES EN 1090 Hafif Çelik Ev Kitsleri ile Yapılandırılmış Modüler Bungalov Evler
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
Austrila Hafif Çelik Çerçeve Evi Yapım Modüler Ev Lüks Villa Evi Kitleri
| Proje Konumu: Güney Kore: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |

