Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular house kits ] eşleşme 364 Ürünler.
Verimli Afet sonrası Modüler Evler Panel Sistem, Hafif Çelik Modüler Ev Kitsleri
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
3 yatak odası Prefabrik Ev Villa Modüler Ev Kitleri Termal Metal Çapraz Kaplama ile
| Başvuru: | panelize ev kitleri |
|---|---|
| Zemin: | ahşap veya bambu döşeme |
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
Katlanabilir Konteyner Evi Küçük Bungalow Evler Hafif Çelik Çerçeveyle Katlanabilir Ev Modüler Ev
| Kullanımı: | Ev, Otel, Ofis |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel |
| Renk: | Özel |
Yüksek Verimlilik Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Modüler Ev Prefab Evler Özel Kit Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ABD / AU / NZ Standart Modüler Ev Kamp / Tatil için Traileriyle Küçük Ev Kitleri
| Mutfak: | Dolap/Tezgah/Musluk/Lavabo |
|---|---|
| Alan: | 18.8m2 |
| yalıtım: | R2.5 Duvar için Cam Yünü R3.5 Cam Yünü |
Uruguay için Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Villa ve Modüler Ev Kitleri | Dayanıklı ve Özelleştirilebilir
| Çerçeve malzemesi: | hafif çelik çerçeve ev |
|---|---|
| Dış kaplama: | 50mm ALC paneli/WPC kartı |
| Yalıtım: | cam yünü EPS |
Tek Yatak Odalı Çelik Plaj Bungalovu, Küçük Prefabrik Ev Kitleri, Hafif Çelik Temel
| Temel: | H kiriş ve hafif çelik temel |
|---|---|
| Zemin: | 12mm MGO levha ve laminat levha |
| dış duvar: | WPC kartı ve OSB kartı |
Avustralya Standart Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Ev Modüler Ev Kiti
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
As/Nzs Standart Tasarımı Küçük Evler Prefab A Çerçeve Evler Küçük Evler için
| Adı: | Aurora. |
|---|---|
| Model: | 11 |
| Boyut: | 7010×9754mm |
Küçük Fabrika Doğrudan Modern Prefabik Hafif Ölçümlü Çelik Park Ev Modüler Ev Kits
| Çerçeve malzemesi: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC paneli |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

