Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular house kits ] eşleşme 364 Ürünler.
CE Sertifikası Lüks Prefabrik Ev Modüler Ev Hafif Stee Çerçeve Evi Kitleri ile
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Yunanistan |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
İki yatak odası hafif çelik çerçeve yapı evi
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,9 5 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Lüks Prefab Villa Modüler Bungalovlar Ev Hafif Çelik Ev Keti
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
AS / NZS / USA Hafif Çelik Çerçeve Modüler Yapılandırılmış Ev Kits Villa
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Modern Tasarım Prefabrik Ev Kitleri, Bungalov Ev, Küçük Ev Kitleri Tatilde Yaşamak İçin İyi Görünür
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ABD/ABD Hafif Ölçekli Çelik Prefabrik Ev Kits Lüks Villa Tek Aileli Ev
| Ana malzeme: | Hafif Çelik Yapı |
|---|---|
| Renk: | Seçenek |
| Duvar Malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
ICC-ES Hafif Çelik Çerçeve Evi Kitleri ve Planları Ön Yapı Evler Çelik Evler
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
|---|---|
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Tek Aile Evleri Çelik Fascia Board Lüks Prefabrik Ev Villa Modüler Ev Kitsleri
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| arpacık: | Modern |
Mobil küçük prefabrik stüdyo modüler ev çelik ev kitleri ışık çerçevesi CFC levhası yapmak için
| Model:: | Modüler Villa - Toprak |
|---|---|
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
| dış duvar: | WPC Kaplama |
Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Ev Misafirhane Stüdyo Mobil Ev Kitleri 3 yatak odası 2 banyo
| Çatı kirişi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
| Zemin katın altında (varsa): | 15mm CFC sayfası |

