Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular house kits ] eşleşme 364 Ürünler.
Kasırgaya Dayanıklı Hafif Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Evler | Hızlı Montaj Katlanır Ev Kitleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Kombine Yapılandırılmış Hafif Çelik Yapılandırılmış Ev / Yapılandırılmış Modüler Ev Kiti
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefab Lüks Ev Kitsleri: Hafif Ölçümlü Çelik Modüler Evle Yüksek Maliyetli Villa Evleri
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
En iyi Prefab Modüler Bungalovlar Ev Fabrika Binaları ve Yatakhaneler için Çelik Ev Kitsleri
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
AS / NZS / USA Hafif Çelik Çerçeve Evi Yapılandırılmış Evi Kitleri Modüler Evler
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Küçük Evler NZ: Sürdürülebilir, Esnek Yaşam - Fox Kabinleri AS / ABD Modüler Ev Çelik Ev Kitsleri
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Lüks Prefab Villa 2 Katlı Çelik Çerçeve Modüler Ev ABD / AU / AB Standart Prefabrik Ev Kits
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Lüks Prefab Villa 2 Katlı Çelik Çerçeve Modüler Ev 4 Yatak Odasıyla Standart Prefabrik Ev Kitleri
| Türü: | Tek aile evi |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| Garaj: | 2 |
AS/NZS Standart Hafif Çelik Ucuz Kit Evler Ön Yapımlı Yeni Tekerlekli Evler Satılık
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modern prefabrikasyonlu prefabrik villa hafif ölçümlü çelik yapısı konut modüler ev Ktis
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

