Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame houses ] eşleşme 1182 Ürünler.
AS / NZS / USA Hazırlanmış Modüler Evler Lüks Villa Ev Tasarımı Satılık
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |
Avustralya Taşınabilir Konaklama / Küçük Hafif Çelik Prefab Modüler Evler Büyükanne Dairesini
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Küçük Evler Gemiye Hazır Mobil Evinizi Çabuk Al Küçük Ev Tasarımı ABD
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| yatak odası: | 1 Yatak |
Hafif Çelik Taşınabilir Modern Modüler Evler / Özel İki Katlı Prefabrik Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Kasırga Dayanıklı Hazır Evler NZS / AS Standart Hafif Çelik Villa
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Özelleştirilmiş Prefabrik Bungalov Evleri Yaşam İçin Hafif Çelik Malzeme
| Malzeme: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/alçıpan |
En iyi prefabrik lüks ev kitleri: Hafif çelik ile güçlü ve şık
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/alçıpan |
Profesyonel Tasarım Tek Katmanlı Prefabrik Hafif Çelik Villa Prefabrik Ev Kitleri
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/alçıpan |
| Kapı: | çelik güvenlik kapısı/WPC veya kontrplak kapı |
Beyaz Çevre Dostu Prefabrik Mobil Evler / Hafif Çelik Kütük Mobil Evler
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar kaplama: | Colorbond+MGO levha/alçıpan |
| Yalıtım malzemesi: | cam yünü veya ayrıca EPS/XPS/PU sandviç |
Prefabrik Hafif Çelik Prefabrik Bungalov Evleri / Yaşam İçin Bungalov Evi
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım Malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

