Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame houses ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "steel frame houses" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
Çelik bina kitleri ABD Standart & Prefab Mansions - Lüks Özel Villa Çözümleri
| Temel türü | Beton levha veya iskele temeli |
|---|---|
| Kapılar | Önceden monte edilmiş çelik veya ahşap kapılar |
| Dış cephe kaplaması | 50 mm ALC kartı |
| Elektrik sistemi | Standart elektrik bağlantı parçalarıyla önceden kablolanmıştır |
Özel Prefabrik Ev Villa ve Ofis Binası Dış Mekan Alüminyum Pencereler ve Kapılar ile
| Ürün adı | Prefabrik Çelik Ev |
|---|---|
| Tavan paneli | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
| Yalıtım | Isı ve Ses Yalıtımı Dahil |
| Pencere | Alüminyum alaşım penceresi |
Modern Ucuz Prefabrik Çelik Yapı Binası Panel Sistemli Prefabrik Ev
| Dış duvar | Sac |
|---|---|
| Dış duvar kaplaması | 50mm ALC Paneli |
| Uygulama Alanları | Endüstriyel/Ticari/Konut |
| Hafif çelik yapı | AS1397 G550 Z275 |
Yapılandırılmış Modüler Ev Ahşap Tasarım Kasırga Direnci Bungalow Kit Ev Hızlı İnşaat
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama | WPC Ahşap/Çelik Kaplama |
|---|---|
| Yalıtım / keçe | cam yünü |
| Mutfak dolabı | 2PAC dolabı |
| atmak | Musluklu paslanmaz çelik lavabo |
Prefab çelik modüler ev Ağaç bungalow ile hafif çelik çerçeve bir ev tatil için
| Kapılar | Alum. Mezun. frame glass doors çerçeve cam kapılar |
|---|---|
| Zemin | 18 mm CFC levhası |
| Tavan paneli | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
| Yalıtım / keçe | cam yünü |

