Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame houses ] eşleşme 1186 Ürünler.
Modüler deluxe bungalov rezidansı, Büyük Pencereli Bungalov Ev
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Austrilia Standart Küçük Tekerlekli Ev Hafif Çelik Prefabrik Modüler Ev
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| wall: | WPC board |
| floor: | laminated flooring |
Hafif Çelik Römork Küçük Evler / Kabin Otel Ünitesi / Gezici Modüler Ev
| Structure: | Light steel frame |
|---|---|
| Roofing: | Colorbond |
| Exterior wall: | PU sandwich Metal panel |
Hafif Çelik Prefab Modüler Evler Özel Katlanabilir Ev Yaşamak İçin Yüksek Performanslı
| Kullanımı: | Ev, Ofis, Otel |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Ürün Adı: | 3 yatak odalı prefabrik modüler ev |
AS/US Önden Yapımlı Küçük Ev Otel Birimi Turuncu Siyah Tekerlekli Mobil Ev Seyahat İçin
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Metal PU sandviç paneli |
| İç duvar: | entegre duvar paneli |
Fabrika Direcet Prefab Minicik Tekerlekli Evler Karavan Ev Orlando Airbnb için göndermeye hazır
| Yapı:: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| DUVAR:: | WPC kartı |
| ZEMİN:: | lamine döşeme |
CE / ABD Standart Prefab Ev Hafif Çelik Prefabrik Binalar Deprem geçirmez Villa
| kullanmak: | Otel, ofis, ev |
|---|---|
| pencere: | PVC SÜRGÜLÜ PENCERE |
| Kapı: | Çelik kapı, alüminyum alaşım kapı |
Prefabrik Mobil Evler Büyükanne Dairesi İçin Yeni Üretilmiş Evler
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
Bali Tatil Rezervasyonu: ETC Hom tarafından Yapılandırılmış Ahşap Plaj Bungalovları
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hareketli Modüler Konteyner Evleri Eko Prefabrik Ev, Topraksız Tarım çelik bina evleri
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

