Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel building houses ] eşleşme 1083 Ürünler.
Ucuz AS4600 Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Modüler Evler Modern Villa İçin Ön Yapı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Konut Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve: Uzun Yaşam Süresi İçin Modern Hazırlanmış Çözümler
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yüksek Kaliteli Yapılandırılmış Evler: Depremle Dayanıklı Çelik Evler ve Rüzgarlara Dayanıklı Sahil Vilaları
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Deprem Direnci Prefabrik Çelik Evler: Rüzgar Direnci Prefabrik Plaj Vilaları Satılık
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| dış kaplama: | 100 veya 50 mm ALC paneli / wpc kartı / fbe çimento |
| yalıtım: | cam yünü EPS/XPS/PU sandviç panel |
Özel Tasarım Uzay Kapsülü Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Buzul Oteli Eko-Dostu Kaçamaklar İçin Mükemmel
| Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ağır çelik şasi çerçevesi: | Ağır çelik şasi çerçevesi |
| Dış duvar çıtı: | Alüminyum kompozit panel |
Prefab Light Steel Frame House Of Hotel Unit Lodges With Holiday Inn Newton Modüler Ev
| Aydınlatma: | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Malzeme: | KERESTE |
| Ürün Adı: | Prefabrik Bahçe Stüdyosu |
Modüler Ev Hafif Çelik Prefab Ev Hızlı İnşaat 4 Yatak Odası Panelli Ev Kitsleri
| Yapı: | Soğuktan şekillendirilmiş çelik |
|---|---|
| Çatı: | Asfalt çelişkili/ Colorbond |
| Kapı: | Alüminyum alaşımlı cam sürgülü kapı |
Hafif Çelik Prefabrik Çelik Ev AISI Standart Çelik Çerçeve Evler Depreme Dayanıklı
| Malzeme: | Sandviç Panel,Çelik |
|---|---|
| Kullanmak: | Ev |
| Renk: | İsteğe bağlı |
Ucuz Avustralya Standart Hafif Çelik Yapılandırılmış Ev Lüks Villa Yapılandırılmış Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | Alçıpan+diğerleri |
Su Geçirmez Çelik Prefabrik Evler Yaşam İçin Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |

