Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel building houses ] eşleşme 1083 Ürünler.
Fabrika Yapı Paneli Sistem Çelik Yapı Hazır Villa Yeni Tasarım Özel Ev
| Dış duvar: | 0,75 mm korten çelik çerçeve, mgo kaplama |
|---|---|
| çatı kaplama: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond oluklu levha, colorbond |
| İç duvar: | duvar-12mm Mgo.Flush kaplama |
Prefabrik Ev Modüler 2 Katlı Hafif Çelik Çerçeve Evler Binası
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Prefabrik Ev Apartman Binaları, Taşınabilir Ev Panel Ev Kitleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
ABD/NZ Önden Yapılmış Rüzgar Direnci Hafif Çelik Çerçeve Evler Tek Aileli Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hızlı İnşaat Hafif Çelik Villa Entegre Ev Kits Avustralya Standart Bluescope Çelik Çerçeve
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modüler Ev Önyapı Ev İnşaat Ayakkabılı Daire Binaları Hafif Çelik Çerçeve Evler
| Türü: | Avustralya'daki 6tets şehir evi |
|---|---|
| Dış duvar: | 22 mm Çıta |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
2 Katlı Hafif Çelik Yapılandırılmış Ahşap Ev, Beyaz Yapılandırılmış Çelik Ev Modüler Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Ev, Hafif Çelik Modüler Villa, OSB Bordlu Portatif Çerçeve Binalar
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefabrik Apartman Binaları / Hafif Çelik Çerçeve Evli 3 Katlı Prefabrik Binalar
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | ALC paneli/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Yapısı Hazırlı Lüks Villa Evi
| Ana Yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | EPS/XPS/PU sandviç panel veya cam yünü |
| Pencere: | Alüminyum alaşımı/PVC |

