Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel building houses ] eşleşme 1083 Ürünler.
Küçük Ev Tasarımı Sürdürülebilir Geri Dönüş Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Bahçe Stüdyosu
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm çatı makası |
|---|---|
| dış duvar: | Alüminyum plastik kompozit panel |
| Renk: | Eksik Mavi 02 |
Prefabrik modüler ev kitleri AU / ABD / AB standardı için hafif çelik çerçeveli ev
| Çelik çerçeve: | Duvar çerçevesi , Çatı makası , Alt zemin sistemi (varsa) |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Türü: | Büyükanne dairesi / ADU |
AS / ABD Çelik Çerçeve Ev Kits ve Planlar Prefabrik Ev Çelik Modüler Evler
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
|---|---|
| Zemin katın altı (Varsa): | 15mm CFC Levha |
| Tavan paneli: | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Austrila Hafif Çelik Çerçeve Evi Yapım Modüler Ev Lüks Villa Evi Kitleri
| Proje Konumu: Güney Kore: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Australia Standard Prefab Houses 4 Bedrooms Home Light Villas Steel Frame House Kits
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
LGS Evleri: Modern Prefab Çelik Çerçeve Evler 4 yatak odalı lüks villa
| Tip: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yatak odası: | 4 yatak odası |
| Arpacık: | Akdeniz tarzı |
Overwater Bungalow Hotel Modüler Ev: Hazırlanmış Hafif Çelik Çerçeve Evi
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Hafif Çelikten Hazırlanmış Lüks Evler: Kalıcı ve Şık
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Büyük prefabrik çelik ev araba bahçesi barınak güneş paneli ile yeşil ev
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Başvuru: | Sera |
| Renk: | resim olarak göstermek |
Hareketli Prefab Apartman Binaları AS/US ile hafif çelik çerçeveli ev kitleri
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC Kaplama, Normal Buhar bariyeri, Cam yünü R2.5 |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |

