Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel houses ] eşleşme 1116 Ürünler.
EU/USA/NZ/AU Standart Ekonomik Düşük Maliyetli Modern Prefab Çelik Su Bungalow
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+alçıpan |
Hafif Çelik Çerçeve Mobil Ev Prefabrik Büyükanne Dairesi İçin Yeni Üretilmiş Evler
| Alt zemin sistemi (varsa): | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| İç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
AS/NZS Standart Hafif Çelik Prefab Minicik Tekerlekli Evi Maceracı Gezginler İçin Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
2 yatak odası 2 katlı modern taşınabilir ev küçük ev römork
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Yatak Odası ve Banyo ile Hazır Nakliye Küçük Tekerlekli Ev
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Özel Seçenekler Çekilebilir Küçük Evler Ön Yapımlı Tekerlekli Küçük Evler
| Kullanılır: | Airbnb kabini |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
As/US Çelik Çerçeve Gezmek İçin Tekerlekler Üzerindeki Karavanlı Küçük Ev
| Tavan: | 8 mm Entegre Duvar Paneli |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | Hafif Çelik |
| Anahtar kelime: | Tekerlekli minik evler |
AS / ABD Hafif Çelik Çerçeve Modüler Evle Tekerlekli Küçük Ev
| Taşınabilir: | Evet, kolay taşıma için tasarlandı |
|---|---|
| Ana Malzeme: | hafif çelik çerçeve G550GD AZ150 0,75mm |
| Isıtmasoğutma: | Mini split HVAC sistemi |
Enerji Tasarruflu Uygun Fiyatlı Prefabrik Ev Çelik Yapı Villa Prefabrik Villalar
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
|---|---|
| zemin: | Laminat/ahşap/karo |
| Kapı: | Metal Güvenlik Kapısı/PVC Sürgülü Kapı |
Mobil küçük prefabrik stüdyo modüler ev çelik ev kitleri ışık çerçevesi CFC levhası yapmak için
| Model:: | Modüler Villa - Toprak |
|---|---|
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
| dış duvar: | WPC Kaplama |

