Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel houses ] eşleşme 1116 Ürünler.
Modüler Hafif Çelik Çerçeve Hazırlı Bungalow, Ucuz Deprem Hazırlı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefab çelik modüler ev Ağaç bungalow ile hafif çelik çerçeve bir ev tatil için
| Kapılar: | Alum. Mezun. frame glass doors çerçeve cam kapılar |
|---|---|
| Zemin: | 18 mm CFC levhası |
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
İklim Prefab Villa Modüler Ev Kütüğü Hafif Çelik Çerçeve ile ICC EN-1090
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm çatı makası |
|---|---|
| Çatı: | 35mm Çıta |
| dış duvar: | 8 mm James Hardie Dış Cephe Kaplaması |
Lüks Prefabrik Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Metal Ev Kitleri Prefabrik Ev Kitleri
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB kartı |
| Çatı için Buhar Bariyeri: | Normal Buhar Bariyeri |
Hazır Çelik Çerçeve Prefabrik Gezici Römorklu Minik Ev Satılık Küçük Evler
| Packaging Details: | Bare bundle / 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefab çelik villa kit evler, hafif çelik çerçeve modüler evler tatil için
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
NS/AS Prefab Beach House Ahşap Bungalow 3 yatak odasıyla prefab oturma kompleti
| Proje Konumu: Güney Kore: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
NS/AS Prefab Beach House Ahşap Bungalow 3 yatak odasıyla prefab oturma kompleti
| Türü: | Tinyhouse ahşap Bungalov |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Kit Formu Çelik Çerçeve Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Loft Ev PVC Tavan Paneli
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Büyük Pencerelerle Yapılandırılmış Ev. Modüler Hafif Çelik Çerçeve Kit Ev.
| Kullanımı: | Ev, Villa, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, özelleştirilebilir |
| Boyut: | Müşterilerin Gereksinimleri, standart veya özelleştirilmiş |

