Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefab steel houses ] eşleşme 1116 Ürünler.
2 Katlı Villa Hazırlı Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evi Modüler Ev Çoklu Aile Evi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Büyük Ev Konforlu Teras Yatak Odasıyla Doğal Hazırlı Ahşap Ev Lüks Villa
| Duvar: | çelik |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Kurulum: | Kolayca. |
ICC EN-1090 Yumuşak Çelik Çerçeve Duvar Bina İnşaat Aile Evleri Prefabrik Evler
| Zemin: | ahşap |
|---|---|
| Çatı: | düz |
| Malzeme: | çelik |
Lat Çatı Modern Hafif Çelik Çerçeve Bina İnşaat evi modüler evler
| Zemin: | ahşap |
|---|---|
| Renk: | İsteğe bağlı |
| Yapı: | prefabrik |
AS US Standart G550 Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Mobil Ev Büyükanne Daire ADU Taşınabilir Ev
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | Normal buhar bariyeri |
| Köşe çizgisi: | 50mm PVC konik/alçı konik |
2 Katlı Hafif Çelik Yapılandırılmış Ahşap Ev, Beyaz Yapılandırılmış Çelik Ev Modüler Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
NS/US Standart Prefabrik Çelik Ev Hafif Çelik Çerçeve Taşınır Daire Yeni Tasarımlı Özel Ev
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC Kaplama, Normal Buhar bariyeri, Cam yünü R2.5 |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
CE Belgesi Prefabrik Çelik Ev, Hafif Çelik Yapı Ev Villa
| Çerçeve: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Ev Prefabrik, PVC Sürgülü Pencereli Yüksek Yalıtımlı Villa
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefabrik Otel Birimi Hafif Çelik Ev Çerçeveleme Tasarımı Küçük Bina Taşınabilir Kit Evler
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |

