Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modern modular homes ] eşleşme 440 Ürünler.
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Modern Mobil Katlanmalı Ev
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Sistemi Modern Mobil Evler Modüler Prefab Katlanabilir Evler ADU
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Satılık Nakliye Prefabrik Konteyner Evleri İçin Hazır Bitmiş Modüler Ranza Ev
| ram malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modüler Hafif Çelik Çerçeve Kit Ev Prefab Konteyner Evi
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,D/P,OA |
Su Geçirmez Prefabrik Konteyner Evler
| Kullanmak: | Ev, Villa |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| Malzeme: | hafif çelik çerçeve |
Modern Prefab Modüler Ev Lüks Karavan Tekerlekli Küçük Ev 40 FR Nakliye Konteyneri ile Taşındı
| Uygulama: | ev, otel |
|---|---|
| Toplantı: | Kuruluma gerek yok |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Modüler Ev Öncü Hafif Çelik İnşaat Prefab Apartman Binaları Kit Ev
| Türü: | 2. kattaki daire. |
|---|---|
| Dış duvar: | 22 mm Çıta |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Au / Nzs / USA Standart Prefabrik Bina Modüler Evler Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yüksek Kaliteli Hazır Villas Hızlı Montaj Hafif Çelik Çerçeveli Modüler Evler
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Tarzı: | Konak |
| Alan: | 95,2 m² |
Yüksek Kaliteli 2 Katlı Vila Hızlı Montaj Modüler Evler Hafif Çelik Çerçeve As / Nzs ile
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Tarzı: | Morden |
| Alan: | 95,2 m² |

