Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modern modular homes ] eşleşme 435 Ürünler.
Modern Tasarım Ön Yapımlı Modüler Ev Kiti 2 Yatak Odasıyla Tekerlekli Küçük Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Yetenek temini: | 1000 ev/yıl |
Modüler Evler Ön Yapılı Küçük Evler Tekerlekli Karavan Evleri Orlando Airbnb için Gemiye Hazır
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| yatak odası: | 1 Yatak |
Prefabrik Nakliye Konteyner Evleri, Çok Fonksiyonel Modüler Konteyner Evleri Park Evleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
ISO 40HQ Modüler Prefabrik Konteyner Evleri, Su Geçirmez Nakliye Konteynerleri Evleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Modern Mobil Katlanmalı Ev
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Sistemi Modern Mobil Evler Modüler Prefab Katlanabilir Evler ADU
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Colorbond kaplama/100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Modern Prefab Modüler Ev Lüks Karavan Tekerlekli Küçük Ev 40 FR Nakliye Konteyneri ile Taşındı
| Uygulama: | ev, otel |
|---|---|
| Toplantı: | Kuruluma gerek yok |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
AB/AU/ABD Standart Yapılandırılmış Modüler Ev Kitleri Üç Yatak Odalı Tekerlekli Küçük Ev
| Dış Kapı: | Çift cam Şap.Kapı |
|---|---|
| Ürün: | Küçük ev |
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
Au/Nzs/USA Standart Modüler Ev Prefab Ev Bina Hafif Çelik Yapı Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Lüks Kasırga Dayanıklı 3 Yatak Odası Modüler Ev
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |

