Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modern modular homes ] eşleşme 435 Ürünler.
Hafif Çelik Çerçeveli Lüks Prefabrik Modüler Evler | Uygun Fiyatlı ve Şık
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 3 Bedroom |
| Stye: | Mediterranean style |
Avustralya Standart Prefabrik Hafif Çelik Karkas Modüler Ev Çin Panelli Sistem
| Tasarım: | Modern |
|---|---|
| Çatı kaplama: | çelik çatı/asfalt, makas, cam yünü |
| Dayanıklılık: | Depremlere ve kuvvetli rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlandı |
Prefabrik Konteyner Ev Lüks Bina Hafif Çelik Villa Özelleştirilmiş Modern Panelli Ev Kitleri
| Dış kapı: | Şap. Çerçeve Çift Cam Kapılar |
|---|---|
| Çatı çıtı: | 35mm çıtan |
| prefabrik evler: | 5 yatak odalı lüks villa |
Yüksek kaliteli lüks tek aile modüler ev prefabrik ev konut dairesi
| Türü: | Tek aile evi |
|---|---|
| yatak odası: | 5 Yatak Odası |
| Tarzı: | Amerikan stili |
Lüks Prefab Villa 2 Katlı Çelik Çerçeve Modüler Ev 4 Yatak Odasıyla Standart Prefabrik Ev Kitleri
| Türü: | Tek aile evi |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| Garaj: | 2 |
Çifte camlı alüminyum penceresi ile tekerlekli prefabrik modüler ev
| Zemin: | 9mm MDF döşeme |
|---|---|
| Banyo: | Duş, Tuvalet, Makyaj Seti |
| Boyut: | 2.35*7.8m |
Ucuz Prefab Evler Modern Prefabrik Modüler Ev Kiti Fiyatlarla
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Tarzı: | Konak |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |
ICC EN-1090 Prefabrik Ev Villalar Lüks Modern Prefabrik Modüler Ev Kiti
| Kullanımı: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Tarzı: | Konak |
| Daha fazla bilgi edin:: | Bizimle İletişim |
Hafif Çelik Çerçeve Modüler Evle Tekerlekli Küçük Ev
| Banyo: | Duş, Tuvalet, Makyaj Seti |
|---|---|
| pencereler: | Çift cam Şap.Pencere |
| dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
Modüler Ev Prefab Ev Hafif Çelik İnşaat Daire Binaları Avustralya Stander ile
| Türü: | Avustralya'daki 6tets şehir evi |
|---|---|
| Dış duvar: | 22 mm Çıta |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

