Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ garden office studio ] eşleşme 64 Ürünler.
AS/NZS Standart Prefab Hafif Çelik Bahçe/Yard Stüdyosu Büyükanne Daire Ev Tatil Modüler Ev
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar Kaplama: | ahşap kaplama, WPC kaplama |
| cihaz: | çare, Airbnb, tatil, bahçe/bahçe stüdyosu, büyükanne dairesi, kiralama, canlı, yeniden satış |
Hafif Çelik Yapı Kubbe Ev Prefabrik Bahçe Stüdyosu Ağaç Ev
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
|---|---|
| design: | customer design avaliable |
| color: | almost any wooden color |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler Çift Cam Pencereli Bahçe Ofisi
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Renk: | hemen hemen her ahşap rengi |
Sarı Açık Çelik Guage Çerçeve NZ Ucuz Hazırlıklı Küçük Boyutlu Bahçe Stüdyosu
| Kullanım: | Ev, otel, ofis, diğerleri |
|---|---|
| Yaşam süresi: | yapı için 100 yıl |
| Ana yapı: | Hafif Çelik Yapı |
Modern Hafif Çelik Prefabrik Küçük Bahçe Stüdyo Tatil Evi Otel Kabini Otel Birimi
| pencere: | Alüminyum pencere |
|---|---|
| Çatı kaplama: | renkli levha |
| Kullanım: | Tatil/Tatil |
Prefabrik Bahçe Stüdyo Kubbe Ev Green Dome Geo Dome Satılık Uygun Fiyatlı Kubbe
| Kullanımı: | Otel, Ev, Kiosk, Stand, Ofis, Dükkan, Villa, Atölye, Fabrika |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Renk: | hemen hemen her ahşap rengi |
Hafif Çelik Çerçeve Sistem Standartları Avustralya Prefabrik Bahçe Stüdyosu Ağaç Ev
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
Prefab Light Steel House European Standard Garden Studio, Bahçe Ofisi ve Tatil Villaları
| Ana yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Şasi: | Çelik şasi |
| Duvar Kaplama: | Ahşap tasarım malzemesi |
Enerji tasarruflu prefabrik bahçe stüdyosu: Tatil yaşamı için modüler ahşap ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hızlı Montaj Modüler Tatil Ahşap Ev Prefabrik Uzun Ömürlü Bahçe Stüdyosu
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Roof: | EPS sandwich panel/steel roofing/asphalt |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

