Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ garden office studio ] eşleşme 64 Ürünler.
Hafif Çelik Prefabrik Bungalov Panel Ev Bahçe Stüdyosu Küçük Prefabrik Evler Anneanne Evi
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Kit Formu Çelik Çerçeve Prefabrik Modüler Evler Prefabrik Loft Ev PVC Tavan Paneli
| Dış Kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| Tavan: | PVC tavan paneli |
Küçük Ev Tasarımı Sürdürülebilir Geri Dönüş Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Bahçe Stüdyosu
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm çatı makası |
|---|---|
| dış duvar: | Alüminyum plastik kompozit panel |
| Renk: | Eksik Mavi 02 |
Modüler Prefabrik Ev – Yüksek Kaliteli Yapı Malzemeleri ile Hafif Çelik İskeletli Kamp Kabini
| Malzeme: | Yüksek kaliteli kereste |
|---|---|
| Pencere türü: | Büyük panoramik pencereler |
| Elektrik kabloları: | Sos, Salça, Reçel, Ketçap |
Prefabrik Otel Birimi Hafif Çelik Uzay A Çerçeve Minik Bina Kitset Evleri Nz
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çelik çerçeve içinde yalıtım: | R3.5 Cam Yünü*100mm |
| Tavan: | 9mm Alçıpan® |
Hafif Çelik Çerçeve Taşınabilir Prefab Modüler Ev Jeodezik Kubbe Ev Bungalow Kits
| Kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | koyu mavi tasarımcı |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |
Hazırlanmış hafif çelik çerçeveli ev
| Çelik çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation Duvar Kaplaması, Bu |
| İç/bölme duvarı: | İç duvar paneli |
Lüks Prefab Motel Birimleri Yumuşak Çelik Çerçeveli Ev Kitsleri ile Modüler Evler
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
|---|---|
| Özellik: | güvenli; güçlü ve pas önleyici |
| Dış Cephe Sistemi: | Alum. Kompozit Panel |
Prefabrik Çelik Çerçeve Kabinleri - Özel Yapılandırılabilir Prefabrik Lüks Kabin
| Boyut: | G3.3×B7 |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | ahşap kabinler |
| Kullanımı: | Otel, Ev, Ofis, Mağaza, Atölye, Bitki |
EU/AU/NZ/USA Hafif Çelik Çerçeve Ön Yapılı Çelik Çerçeve Kabinleri Kütle Özel
| Boyut: | G3.3×B7.1 |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | ahşap kabinler |
| Kullanımı: | Otel, Ev, Ofis, Mağaza, Atölye, Bitki |

