Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ garden office studio ] eşleşme 64 Ürünler.
Hafif Çelik Çerçeve Modern Tasarım Tatil Evi Yapılandırılmış Bahçe Stüdyosu Ofis Kulübeleri
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
Özel Tasarım, ISO9001 Sertifikalı Prefabrik Ahşap Bungalov, Lüks Kabin Ev
| Kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | müşteri tasarımı mevcut |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |
Soğuk Kalıplı Çelik Çerçeve Hazır Ev Bahçe Stüdyosu Ofis Otel Kiralık
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Boş Zaman Prefabrik Hafif Çelik Hızlı İnşa Tatil İçin Küçük Ev
| size: | 12.3*4.2m |
|---|---|
| Keyword: | wooden house kit |
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
WPC Kurulu Duvarlı Avustralya Standart Hafif Çelik Prefabrik Üçgen Bina
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Küçük Ev Kit Mobil Hafif Çelik Ev Bahçe Stüdyosu Hazırlanmış 20sqm Boyut
| Boyut: | 20msm |
|---|---|
| anahtar ağacı: | ahşap ev kiti |
| Kullanım: | tatil/tatil köyü/ofis |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Ev Büyükanne Falt Bahçe Stüdyoları
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| Çatı kaplama: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Sıcak satış Bahçe stüdyosu Hafif çelik prefabrik ev lüks büyükanne dairesi
| Çerçeve malzemesi: | Çerçeve malzemesi |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modüler Modern Modüler Evler Yüksek Performanslı Cam Yünü Yalıtımı
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Modern modüler ses yalıtımı prefabrik ev Fiber Cement Board İç kaplama bahçe stüdyosu
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |

