Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
ICC-ES Sertifikası Yapılandırılmış Ev Villalar En İyi Fiyatla Hafif Çelik Çerçeve Evi
| kullanmak: | Villa, Ev, Ofis |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Yapımı |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Ucuz Prefab Özel Ev Hafif Çelik Kits Sandviç Paneli Vintage Lüks Çift Maliyetli Prefab Villa
| kullanmak: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel, Çeşitli seçenekler |
| Ürün adı: | Prefabrik villa, prefabrik çelik ev, lüks villa evleri |
Tatil Köyleri İçin As/Us Standart Hafif Çelik Konstrüksiyon Villa Prefabrik Evler
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modern Tasarım Modüler Ev Prefab oturma evi AS / ABD standardı ile panelli ev kitleri
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/US standart prefabrik ev modüler ev prefabrik yaşam evi
| Tip: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Prefabrik Konteyner Ev Lüks Bina Hafif Çelik Villa Özelleştirilmiş Modern Panelli Ev Kitleri
| Dış kapı: | Şap. Çerçeve Çift Cam Kapılar |
|---|---|
| Çatı çıtı: | 35mm çıtan |
| prefabrik evler: | 5 yatak odalı lüks villa |
Hızlı Montajlı Modüler Ev Prefabrik Hafif Çelik Yapı Villa Ev
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lüks 2 katlı tek aile evi Hafif çelikli prefabrik ev
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ABD/ABD Standart Tek Aileli Ev Hafif Çelik Evle Yapılandırılmış Ev
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ABD Modüler Ev Çevre Dostu Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı Villa Müstakil Ev
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |

