Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Avustralya Standart Cam Pencereler Metal Güvenlik Kapısı Hafif Çelik Yapı Prefabrik Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Modüler prefabrik ev Hafif çelik çerçeveli tek aile evi lüks konak
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/US Standard Light Steel Villa.
| Dış duvar rengi: | wpc sınırı |
|---|---|
| Alan: | 360.2SQM |
| Diğer bağlantı parçaları: | Tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
AS / ABD Hafif Çelik Villa Panelli Ev Kitsleri ile Hazırlanmış Ev Lüks Konak
| prefabrik evler: | 3 yatak odalı lüks villa |
|---|---|
| pencere ve kapı: | Double Glass Alum. Çift Cam Şap. Sliding Windows Sürgülü Pencereler |
| Dış duvar: | R3.5 Cam Yünü*100mm |
AS/US Standart Hafif Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Ev Lüks Villa Panelli Ev Kitleri
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Hafif Çelik Konstrüksiyonlu, Beş Katlı, Yüksek Kaliteli Prefabrik Villa Evler (AS/US Standartlı)
| Çerçeve malzemesi: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | ALC panel, fibercement levha, hebel panel, EPS çimento sandviç panel |
| Yalıtım: | Cam yünü/taş yünü/EPS/XPS/PU köpük |
Lüks prefabrik ev villa prefabrik çelik ev maliyet tasarrufu panelli ev kitleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Villa Ev Hızlı Tek Aileli Ev Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Teel Yapısı Hazırlı Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Lüks Prefabrik Evler Modern Prefabrik Ev Kitleri Hafif Çelik İskelet Dubai Evi
| İsim: | Dubai Evi |
|---|---|
| Çatı: | Asfalt Çatı Kaplama Kiremit |
| Dış duvar: | R3.5 Cam Yünü*100mm |

