Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
WPC Kaplama Önceden Üretilmiş Evler Siklon Korumalı Modern Prefabrik Ev Kitleri
| çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Boş Zaman Prefabrik Hafif Çelik Hızlı İnşa Tatil İçin Küçük Ev
| size: | 12.3*4.2m |
|---|---|
| Keyword: | wooden house kit |
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
Avustralya Standart Cam Pencereler Metal Güvenlik Kapısı Hafif Çelik Yapı Prefabrik Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Özel Tasarım Modern Stil Bina hafif Çelik Yapı Prefabrik lüks veya düşük maliyetli Mutfaklı Villalar
| Villa: | 2 yatak odalı villa |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Prefabrik Tek Katlı Ev – Modüler Ofis ve Kabin Çözümleri
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, D/A, D/P, T/T |
Fabrika Doğrudan DeepBlue Light Gauge Çelik Çerçeve Büyükanne Daire Bungalow Özel Evler Ev Kitsleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avrupa Özel Lüks Çelik Çerçeve Evler Bungalow Projesi için Prefabrik Ev
| Tavan malzemesi: | MGOboard / Alçıpan+diğerleri |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Döşeme: | 18 mm fibercement levha, buhar bariyeri ve bambu döşeme veya ahşap döşeme, pvc halı vb. |
ABD/NZ Önden Yapılmış Rüzgar Direnci Hafif Çelik Çerçeve Evler Tek Aileli Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Modüler prefabrik ev Hafif çelik çerçeveli tek aile evi lüks konak
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/US Standard Light Steel Villa.
| Dış duvar rengi: | wpc sınırı |
|---|---|
| Alan: | 360.2SQM |
| Diğer bağlantı parçaları: | Tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |

