Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ tiny prefab homes ] eşleşme 336 Ürünler.
Avustralya Prefab Ev Projesi Prefab Hafif Çelik Çerçeve Evi
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm çatı makası |
|---|---|
| Çatı için Su Geçirmez Katman: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. Alu ile Asfalt Su Geçirmez Katman. Coil |
| Dış duvar çıtası: | 22 mm Çıta |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Ofis Konakları Tüm Kapsamlı Bungalow Resorts Apple House
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Çinko ve Alu. coated steel 0.75mm kapl |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat döşemesi (kuru alan): | 8mm SPC döşeme |
AS/NZS sertifikalı hafif çelik prefabrik küçük tekerlekli ev.
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
| Yalıtım: | Kuruluma gerek yok |
Hafif çelik çerçeve ile prefabrik modüler ev prefabrik ahşap bungalow
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
| Adı: | Ana Sayfa Plaj Bungalovları |
Lüks Prefab Mini Ev Gemiye Hazır Çelik Modüler Ev Tekne Yüzen Otel
| Dış duvar malzemesi:: | Alüminyum-Magnezyum-Mangane Plaka |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
| Boyut: | 2.35*8m |
Hafif çelik prefabrik lüks küçük tekerlekli ev ve mikro prefabrik kabinler iyi kalite ve en iyi fiyatla
| Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ağır çelik şasi çerçevesi: | Ağır çelik şasi çerçevesi |
| Dış duvar çıtası: | Alüminyum kompozit panel |
AS4600 Küçük Evler İçin Modern Prefab Modüler Evler
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
NZ / AS Prefab Modüler Küçük Ev Kiti Lüks Prefab Küçük Tekerlekli Ev
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |
AS / US STANDARD uygun fiyatlı yatak odası banyo ile tekerlekli küçük ev
| Boyut: | 2.35*8m |
|---|---|
| katmak: | 1 yatak odası 1baht 1kitchen 1 -living |
| Adı: | Queensland |
Bütçe Dostu İnşaat için Ucuz Hazır Evi Tekerlekli Küçük Ev
| Marka: | DEEPBLUE AKILLI EV |
|---|---|
| Adı: | Queensland |
| Boyut: | 2.35*8m |

