Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame houses ] eşleşme 1195 Ürünler.
AS / NZS / USA Hafif Çelik Çerçeve Evi Yapılandırılmış Evi Kitleri Yapılandırılmış Evler
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
AS / NZS / USA Hafif Çelik Çerçeve Evi Yapılandırılmış Evi Kitleri Modüler Evler
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Yüzme Havuzlu ve Hafif Çelik Karkaslı Prefabrik Tek Aile Evi
| Yatak odası: | 3 yatak odası |
|---|---|
| Alan:: | 284.32SQM |
| Başvuru: | Çelik Fabrikasyon Ev, Aile kullanımı |
Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Evi Emlak Geliştirmek için Yapılandırılmış Çok Aileli Evler
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Birleşik Krallık Standart Yapılandırılmış Ev Modüler ve Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evi Kitsleri
| Yatak odası: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Alan:: | 270.08SQM |
| Başvuru: | Çelikten yapılmış ev |
Avustralya Standart Draydon Evi ile 2 katlı lüks prefabik hafif çelik çerçeve evler
| Tasarım: | Modern |
|---|---|
| zemin: | Normal Seramik Karo (Her biri 600mm*600mm)‐ıslak alan |
| Lighting: | LED |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Stüdyo Evi Ev Çelik Çerçeve Evi Büyükanne Dairesini Yapmak İçin Aletler
| Çelik çerçeve: | Çatı makası, Duvar çerçevesi |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat için döşeme (ıslak alan): | 1.5mm vinil döşeme/seramik karo |
Prefab Modüler Ev Hafif Çelik Çerçeve Su Üstü Bungalow Hafif Çelik Çerçeve Ev
| Çelik çerçeve: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| dış duvar: | buhar bariyeri |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev Otel Ünitesi Manzaralı Nancy Evi
| Çelik Çerçeve: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Prefabrik modüler ev kitleri AU / ABD / AB standardı için hafif çelik çerçeveli ev
| Çelik çerçeve: | Duvar çerçevesi , Çatı makası , Alt zemin sistemi (varsa) |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Türü: | Büyükanne dairesi / ADU |

