Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame houses ] eşleşme 1195 Ürünler.
Prefabrik Ev Modüler 2 Katlı Hafif Çelik Çerçeve Evler Binası
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
ABD/NZ Önden Yapılmış Rüzgar Direnci Hafif Çelik Çerçeve Evler Tek Aileli Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Ucuz Prefab Ev Villa PVC Kaydırma Pencereleriyle Hafif Çelik Çerçeve Evi
| Türü: | Uygun fiyatlı konut inşaatı |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
Avustralya Hafif Çelik Çerçeve Ev Projesi Prefabrik Kit Evler modüler ev
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| kiremit: | Asfalt Çatı Kaplama Kiremit |
| Çelik çerçeve içinde yalıtım (duvar çerçevesi, tavan): | R3.5 Cam Yünü*100mm |
Kabinlerden, Büyükanne Dairelerinden ve Hafif Çelik Çerçeve Evlerden Ucuz Prefabrik Binalar
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Modern Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev Villa Dairesi Çatı EPS Sandviç Panel Yaşam İçin
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Aile İçin Kaliteli Çevre Dostu Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Ev Lüks Villa
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı: | Çatı için Buhar Bariyeri |
| Dış cephe kaplaması: | 75mm ALC Paneli |
Avustralya Standart Prefab Hafif Çelik Çerçeve Evi Hızlı Montaj Özel Dış Duvar Kaplama 50mm ALC Paneli
| yatak odası: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Kültürel taş |
4 Yatak Odalı Modern 2 Katlı Hafif Çelik Çerçeveli Ev | Prefabrik Tek Ailelik Ev
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Depreme Dayanıklı Prefabrik Villa Prefabrik Lüks Villa Hafif Çelik Çerçeve Ev
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |

