Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ small modern prefab homes ] eşleşme 114 Ürünler.
ABD Standart Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi yalıtımlı Mobil Villa Prefabrik Ev
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Yüksek Kaliteli ABD Standart Prefab Karavan Evleri
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC kartı |
| Zemin: | lamine döşeme |
Hazırlanmış Küçük Evler MDF Banyo Kapısı
| Dış kapı (giriş): | Çift cam Şap.Kapı |
|---|---|
| Zemin: | 9mm MDF döşeme |
| dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
Çifte camlı alüminyum penceresi ile tekerlekli prefabrik modüler ev
| Zemin: | 9mm MDF döşeme |
|---|---|
| Banyo: | Duş, Tuvalet, Makyaj Seti |
| Boyut: | 2.35*7.8m |
Prefabrik Modüler Evler Mobil Kampo için Tekerlekli Küçük Ev
| Kullanılır: | Otel/Bahçe Evi |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
ABD Modüler Ev Çevre Prefab Ev Işık Stee Evi Villa Bekar Aile Evleri
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
AS / US Pre Fab Küçük Evler Karavanda Banyo ile Gemiye Hazır
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
|---|---|
| dış cephe kaplaması: | metal PU sandviç panel |
| iç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
AS/US ile Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Kabinlerle Tekerlekli Ucuz Evler
| Dış kapı: | Avustralya Standart Şap Casment Kapısı |
|---|---|
| Zemin: | 15mm Fiber Çimento Levha |
| İç merdiven: | Finişli çelik çerçeve |
Metal PU Sandviç Panel Duvar ve Römorklu Hafif Çelik Prefabrik Küçük Ev
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
Römorklu Tekerlekli Hazır Çelik Çerçeve Prefabrik Küçük Evin Maliyeti
| Çatı: | Çatı için çatı takviye tabakası |
|---|---|
| Döşeme: | 9mm lamine döşeme |
| Boyut: | 2.35*7.4m |

