Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ small modern prefab homes ] eşleşme 114 Ürünler.
As/Nzs Standart Tasarımı Küçük Evler Prefab A Çerçeve Evler Küçük Evler için
| Adı: | Aurora. |
|---|---|
| Model: | 11 |
| Boyut: | 7010×9754mm |
En çok satan modern tavanlı prefabrik ev.
| Name: | Arezzo House |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |
Hafif Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Bahçe Stüdyo Evi Kütüphane maliyet tasarrufu Airbnb için küçük kulübeler
| Boyut: | G3,3×L7M |
|---|---|
| Anahtar kelime: | ahşap kabinler |
| Kullanmak: | Otel, Ev, Ofis, Mağaza, Atölye, Bitki |
Alu.Casement Kapı Laminat Zemin Küçük Yaşama Ev Çözümleri Modüler Ev
| Electrical: | 110/220V/240v |
|---|---|
| Cooling: | Air Conditioning Optional |
| Windows: | Double glazing Alum.Door |
Modern Prefab Ev Kitsleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.95mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Çatı kaplaması: | Asfalt shingle |
| Tavan: | 12 mm MGO kartı |
Au/USA Standart Hafif Çelik Çerçeve Prefab Ev Ahşap Ev Resort Bunglalow
| Proje Konumu: Güney Kore: | Duvar çerçevesi, Çatı makası |
|---|---|
| DışDış DuvarDış Duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Hafif Çelik Çerçeve Küçük Ev Kitle Yapılandırılmış Modüler Ev
| Mutfak: | ABD Standart Mutfağı |
|---|---|
| Yükseklik: | 4 milyon |
| Çatı kaplama: | Colorbond çatı kaplama levhası, asfalt kiremit, seramik karo |
20 bin dolardan başlayan küçük evlerle uygun fiyatlı ve sürdürülebilir yaşamı keşfedin
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Yetenek temini: | 12000ev/yıl |
Prefabrik Mini Ev Modüler Prefabrik Hafif Çelik Yapı Gezici Minik Ev
| Stil: | Modern |
|---|---|
| Elektrik: | 110/220V/240V |
| Döşeme: | Laminat |
Seyahat deneyiminizde devrim yaratacak olan Sidre Kutusu Satılık Tekerlekli Küçük Ev
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Dış cephe kaplaması: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
| Banyo: | Duş, Tuvalet |

