Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ luxury beach bungalows ] eşleşme 29 Ürünler.
Hafif Çelik Ahşap Ev Bungalow / Tayland için Lüks Sahil Bungalows Cook Adaları
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Neme Dayanıklı Ev Plaj Bungalovları, Yanmaz Ahşap Ev Bungalovları
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
| Zemin: | Laminat/ahşap/karo |
Yanmaz İki Katlı Prefabrik Plaj Bungalov, Blue Home Beach Bungalovlar Ahşap Bungalov
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Isı Yalıtımı Prefabrik Ev Plaj Bungalovları, Özelleştirilmiş Hafif Çelik Bungalov
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yapılandırılmış Ahşap Evler Hızlı Montaj Hafif Çelik Çerçeve Sahil Bungalovları Hayali
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC kartı |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Konstrüksiyon Ahşap Plaj Bungalovları | Mutfak ve Açık Hava Duşlu Maldivler Oteli
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Kalıcı Ahşap Plaj Bungalovları: Modern tatil yaşamı için hafif çelik çerçeve
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Hafif Çelik Çerçeveli Ahşap Bungalov / Yüksek Akustik Yalıtım Ev Sahil Bungalovları
| Zemin: | Laminat/ahşap/karo |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Yeni Tasarım Neme Dayanıklı Ahşap Ev Bungalov / Saa Ev Plaj Bungalovları Duş Mutfak
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Prefabrik Çelik Ev İyi Depreme Dayanıklı Prefabrik Metal Binalar, Plaj Bungalovları
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |

