Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ luxury beach bungalows ] eşleşme 29 Ürünler.
Bali Tatil Rezervasyonu: ETC Hom tarafından Yapılandırılmış Ahşap Plaj Bungalovları
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Prefabrik Hafif Çelik Yapı Plaj Bungalovları Ahşap Görünümlü Ev ahşap ev
| Dış duvar: | WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Hızlı Montaj Hafif Çelik Gösterge Çerçevesi Prefabrik Ev Plaj Özelleştirilmiş Bungalovlar
| çatı kaplama: | seramik/asfalt shingle |
|---|---|
| Boyut: | özelleştirilmiş |
| Su geçirmez katman: | ağır hizmet asfalt tabakası |
Güzel Bali tarzı Siklon geçirmez Neme dayanıklı Prefabrik ev Ev Plaj Maldivler'de ahşap Bungalovlar
| Çelik Çerçeve: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Sıcak Satış Prefabrik Hafif Çelik Yapı Tatilleri Tayland 3 Yatak Odalı Ahşap Ev Bungalovu
| Çatı kaplaması: | EPS sandviç paneli/çelik çatı/asfalt |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | WPC kurulu/fiber çimento |
Siklon geçirmez, Avustralya Standart Hafif Çelik Çerçeveli Ahşap Bungalov
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve ahşap tasarım, depreme dayanıklı siklon geçirmez, Fiji tarzı prefabrik Bungalov
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Hafif çelik çerçeve ile prefabrik modüler ev prefabrik ahşap bungalow
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
| Adı: | Ana Sayfa Plaj Bungalovları |
NZ Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Ahşap Ev Plaj Bungalovları Ofis Hafif Çelik Ev Kitleri
| Çelik Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama |
| İç duvar paneli: | 9 mm CFC levha, entegre duvar paneli |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi Ofis Konakları Tüm Kapsamlı Bungalow Resorts Apple House
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Çinko ve Alu. coated steel 0.75mm kapl |
|---|---|
| İç duvar paneli (ıslak hacim): | 9 mm CFC levha/entegre duvar paneli |
| Zemin kat döşemesi (kuru alan): | 8mm SPC döşeme |

