Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ light steel frame homes ] eşleşme 1182 Ürünler.
Hafif Çelik Konstrüksiyon Bahçe Stüdyo Evi | Özel Ev İskeleti Tasarımı
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Airbnb İçin Römorklu Hafif Çelik Çerçeveli Tekerlekli Minik Ev
| Insulation: | Glass Wool And PU Cladding |
|---|---|
| Size: | 2.4m*7.8m |
| Windows: | Double-glazed Alu. Windows |
Modern Prefabrik Villa Üretilmiş Ev Prefabrik Hafif Çelik Konstrüksiyon Bina
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Büyük Pencereli 2 Katlı Modüler Ev
| İsim: | Assisi Villa |
|---|---|
| Renk: | Hafif çeliğin rengi |
| Başvuru: | Konut mimarisi |
EU/AU Standart Hafif Çelik Çerçeve Mobil Evler Modern Mobil Evler
| Duvar çerçevesi: | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Temel yalıtım: | Cam yünü R2.5 |
| İç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Tekerlekli Modüler Küçük Ev. Avustralya Standart Hafif Çelik Çerçeveli Yapılandırılmış Ev.
| MSV8632-01R, MSV8632-01TB, MSV8632-01LB, MSV8632-01RL: | Katmak |
|---|---|
| Kapı Türü: | Katı ahşap/ cam lif |
| iç duvar kaplama: | entegre duvar paneli |
Modüler Prefabrik Ev – Yüksek Kaliteli Yapı Malzemeleri ile Hafif Çelik İskeletli Kamp Kabini
| Malzeme: | Yüksek kaliteli kereste |
|---|---|
| Pencere türü: | Büyük panoramik pencereler |
| Elektrik kabloları: | Sos, Salça, Reçel, Ketçap |
Hafif Çelik Çerçeve Önceden Yapılandırılmış Evler Modüler Bungalovlar, Katlanabilir Evler, Büyükanne Daireleri ve ADU'lar
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
4 Yatak Odalı Modern İki Katlı Modüler Ev Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Aile Yaşamı İçin
| yatak odası: | 4 yatak odası |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Kültürel taş |
Fabrika Fiyatı Hafif Çelik Çerçeve ADU.
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Zemin sistemi: | Zemin katın altında |
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |

