Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ contemporary garden studios ] eşleşme 27 Ürünler.
AS/NZS Standart Prefab Hafif Çelik Bahçe/Yard Stüdyosu Büyükanne Daire Ev Tatil Modüler Ev
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar Kaplama: | ahşap kaplama, WPC kaplama |
| cihaz: | çare, Airbnb, tatil, bahçe/bahçe stüdyosu, büyükanne dairesi, kiralama, canlı, yeniden satış |
Prefabrik Bahçe Stüdyosu Hafif Çelik Uzay Evleri Taşınabilir Kit Evleri Kitset Evleri Nz
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Exterior Wall: | Vapor barrier,Ext. wall Cladding, Basic insulation |
| Interior/Partition wall: | Interior wall panel (dry area) |
Modern Tasarım Prefab Light Steel Bahçe Stüdyosu İş ve Tatil için Kabin Prefabrik Otel
| dış duvar: | Dış Kapı |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE , AS/NZS , UL standart ışık veya diğerleri |
| döşeme: | 15 mm mühendislik döşemesi-‐kuru alan |
AS/NZS/USA Standart Lüks Prefab Villa Ya da Ofis - Hafif Çelik Kit Modüler Ev
| Çelik çerçeve: | Duvar çerçevesi , Çatı makası , Alt zemin sistemi (varsa) |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| Temel yalıtım: | Cam yünü R2.5 |
Modüler Modern Modüler Evler Yüksek Performanslı Cam Yünü Yalıtımı
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Yeni Modern Prefabrik Evler Bahçe Stüdyosu, Hafif Çelik Çerçeveli Prefabrik Bungalow Evleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Prefabrik Bungalov Panel Ev Bahçe Stüdyosu Küçük Prefabrik Evler Anneanne Evi
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Seren ve Sürdürülebilir Geri çekilme / Avlu Stüdyosu Prefablight Geuge Frame Eviyle Yapılmış Evler
| hafif çelik yapı: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB panosu, Buhar Bariyeri, 35mm Çıta |
| dış duvar: | Alüminyum plastik kompozit panel |
Modern Granny Flat Çatı Prefabrik Ev, Önceden Yapılmış Evler Yangına Dayanıklı Mobil Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,95 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | R3.5 cam yünü |
| Ceiling material: | MGOboard/ Gypsum board+others |
Modüler Binalar Prefabrik Ev Genişletilebilir Konteyner Hafif Ölçümlü Çelik Villa
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |

