Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ bungalow modular homes ] eşleşme 347 Ürünler.
Kasırga dayanıklı prefabrik bungalow tek aile evi, çelik yapısı lüks villa
| Çerçeve Malzemesi: | Z150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Hafif Çelik Çerçevelerle Öncü Olan Özel Tasarım Prefabrik Bungalov Evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Harika dekorasyonlar tatil tarzı evler, prefabrik evler çelik taşıyıcılar ve kirişler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Ucuz Ev Yapılandırılmış Hafif Çelik Sistemi Ev Garajlı Tek Aileli Ev
| Malzeme: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar Malzemesi: | Alc panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım malzemesi: | EPS/XPS/PU sandviç panel veya cam yünü |
Ahşap Kütük Evler / Nzs Hafif Çelik Çatı Makaslı Prefabrik Bungalov Evler Panel Ev Kitleri
| Kullanmak: | Ev |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik, Sandviç Panel |
| Renk: | Özelleştirilmiş |
Çelik Yapı Ahşap Dekorasyon Evleri, Yapılandırılmış Bungalow Evleri Kitleri
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
AU / AB / ABD Standardında Yeni Tasarım 10 Oda Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Bungalov Evleri
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Panel Sistemli Bina Sistemi Küçük Aile Güzel Çelik Yapı Prefabrik Hafif Çelik Evler
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Profesyonel Tasarım Tek Katmanlı Prefabrik Hafif Çelik Villa Prefabrik Ev Kitleri
| Duvar malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
|---|---|
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/alçıpan |
| Kapı: | çelik güvenlik kapısı/WPC veya kontrplak kapı |
Uzun Ömürlü Prefabrik Bungalov Evleri, Yaşam İçin Uygun Fiyatlı Prefabrik hafif çelik Evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |

