Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ bungalow modular homes ] eşleşme 355 Ürünler.
Yapılandırılmış Modüler Ev Ahşap Tasarım Kasırga Direnci Bungalow Kit Ev Hızlı İnşaat
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Ahşap/Çelik Kaplama |
|---|---|
| Yalıtım / keçe: | cam yünü |
| Mutfak dolabı: | 2PAC dolabı |
Prefab Kabin Elma Evi Alüminyum Kaydırma Kapılar Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Otel Birimi Prefabrik Ev Kulübeleri Bungalovlar
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ABD/ABD Prefab ahşap bungalow yatak ve fabrika için modüler ev kitleri
| Proje yeri: | Tahiti |
|---|---|
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
| pencereler: | Çift cam Şap.Kapı |
AS4600 Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Modüler Kulübe Otel Birimi
| yalıtım: | cam yünü |
|---|---|
| Temel: | çelik şase |
| pencereler: | çift cam yünü |
Prefab çelik modüler ev Ağaç bungalow ile hafif çelik çerçeve bir ev tatil için
| Kapılar: | Alum. Mezun. frame glass doors çerçeve cam kapılar |
|---|---|
| Zemin: | 18 mm CFC levhası |
| Tavan paneli: | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Hafif Çelik Avrupa Tarzı Prefabrik Villa / Prefabrik Çok Katlı Bina Modüler Ev Kit
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Yüksek Performanslı Bağlantılı Modüler Evler | Alüminyum Sürgülü Kapılı Prefabrik Çelik Karkas Evler
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
ISO 9001 Modern Avrupa Tarzı Lüks Çelik Çerçeveli Modüler Ev Kitleri
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
Özel Yapım Önceden Hazırlanmış Çelik Yapı Modüler Evler - Gelişmiş Hafif Ölçülü Çelik Çerçeve
| Ambalaj bilgileri: | 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

