Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Lüks Tatil Kulübesi. Modüler Ev ve Yapıtaş Kulübesi Bahçe Kulübesi.
| Kapılar ve pencereler: | Özel yapılmış |
|---|---|
| Dış kapı: | MDF Cep/Kayma/Kanat Kapısı |
| Ana malzeme: | Hafif Çelik Çerçeve |
Modüler Prefabrik Ev – Yüksek Kaliteli Yapı Malzemeleri ile Hafif Çelik İskeletli Kamp Kabini
| Malzeme: | Yüksek kaliteli kereste |
|---|---|
| Pencere türü: | Büyük panoramik pencereler |
| Elektrik kabloları: | Sos, Salça, Reçel, Ketçap |
Flat Pack Bahçe Stüdyosu Otel Birimi Ofis Kit Kabin Satılık
| Kullanılmış: | Aşk için yaşamak |
|---|---|
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
| Döşeme: | ahşap veya bambu döşeme |
Modern Tasarım Prefab Hafif Çelik Ev Tatil İçin Villa Çelik Ev Kits Resort Otel Özel Ev
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Hafif Çelik Çerçeve Hareketli Kulübe Otel Prefab Kubbe Evi Hafif Çelik Kits Modüler Ev
| kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | Müşteri Tasarımı Avalable |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |
Yüksek Kaliteli Mini Otel Prefabrik Ev Bungalov Hafif Çelik İskeletli AS/NS Tasarımlı
| Çatı kaplama: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Ev Büyükanne Falt Bahçe Stüdyoları
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
|---|---|
| Çatı kaplama: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
Küçük Ev Kit Mobil Hafif Çelik Ev Bahçe Stüdyosu Hazırlanmış 20sqm Boyut
| Boyut: | 20msm |
|---|---|
| anahtar ağacı: | ahşap ev kiti |
| Kullanım: | tatil/tatil köyü/ofis |
Modern Hafif Çelik Prefabrik Küçük Bahçe Stüdyo Tatil Evi Otel Kabini Otel Birimi
| pencere: | Alüminyum pencere |
|---|---|
| Çatı kaplama: | renkli levha |
| Kullanım: | Tatil/Tatil |
Yapılandırılmış Ahşap Kubbe Evi: Airbnb için Sıcak Bir Kulübe Ağacı Kubbe Evi
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |

