Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
İngiltere'de 2 katlı prefabrik apartman binası
| Hafif Çelik Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı: | 15mm OSB panosu |
| Tip: | ev |
Hafif Çelik Profil Ev Yapısı, Hızlı Kurulum Prefabrik Ev Villa Daire
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Sıcak Satış Prefabrik Villa – Hızlı İnşaat Hafif Çelik Modüler Ev Gönderime Hazır
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Dayanıklı Prefabrik Ev, Avustralya İçin Hafif Çelik Konstrüksiyon Evlerin Profesyonel Tasarımı
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75m/0m,95mm/1,15mm çelik çerçeve |
Hafif çelik çerçeve yapısı ile özelleştirilebilir prefab villası
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik kulübeler ve büyükanne daireleri ve hafif çelik çerçeveli evler tasarım özel ev modüler ev
| Hafif Çelik Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB panosu |
| 5mm OSB kartı: | Normal buhar bariyeri |
Polonya'da Hafif Çelik Modüler Prefabrik Ev Taşınabilir Villa Prefabrik Kabin Ev
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Polonya |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
CE Sertifikası Lüks Prefabrik Ev Modüler Ev Hafif Stee Çerçeve Evi Kitleri ile
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Yunanistan |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Fabrika Doğrudan Prefabrik Hafif Çelik İskelet Mobil Ev Kitleri Katlanır Sistem Büyükanne Dairesi ADU
| Kullanılmış: | Yaşamak |
|---|---|
| Çelik Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
| iç / Bölme duvar: | İç duvar paneli, İç duvar kaplaması |
AS US Standart G550 Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Mobil Ev Büyükanne Daire ADU Taşınabilir Ev
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | Normal buhar bariyeri |
| Köşe çizgisi: | 50mm PVC konik/alçı konik |

