Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
AS / ABD Hafif Çelik Villa Panelli Ev Kitsleri ile Hazırlanmış Ev Lüks Konak
| prefabrik evler: | 3 yatak odalı lüks villa |
|---|---|
| pencere ve kapı: | Double Glass Alum. Çift Cam Şap. Sliding Windows Sürgülü Pencereler |
| Dış duvar: | R3.5 Cam Yünü*100mm |
Modüler Mobil Ev Çarklı Küçük Ev Prefabrik Çelik Yapısı 2350*8000mm
| Duvar Kaplama: | Dik Dikişli Metal Kaplama |
|---|---|
| İsim: | 2501T 02 Queensland |
| Boyut: | 2350*8000mm |
Modern Modüler Evler Hafif Çelik Çerçeveyle Yapılandırılmış Katlanabilir Evler Büyükanne Dairesini
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Hafif Çelik Prefabrik Bungalov Evler / Yaşam İçin Müstakil Ev
| Ana yapı: | Hafif Çelik |
|---|---|
| Duvar Malzemesi: | ALC panel/fiber çimento kaplama+MGO levha/alçı levha |
| Yalıtım malzemesi: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Önceden Yapılandırılmış Evler Modüler Bungalovlar, Katlanabilir Evler, Büyükanne Daireleri ve ADU'lar
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
Küçük Modüler Prefabrik Otel ve Su Üstü Bungalov – Hafif Çelik Konstrüksiyon Özel Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Ucuz Hafif Çelik Su geçirmez Romantik Bungalow Kurulumu Kolay Otel Kulübesi
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Ahşap Suda Bungalov – Tatil Köyü ve Otel İçin Hafif Çelik Konstrüksiyon Modüler Kabin
| İsim: | Elma Kulübesi |
|---|---|
| Diğer uydurma: | tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
| Dış duvar: | ALC paneli/WPC panosu/fibre çimento |
Hafif Çelik Çatı Makas Prefabrik Bank Otel / Ada Tatil Köyü Sahil Sualtı Bungalovu
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya standartlarına göre inşa edilen prefabrik evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

