Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Prefabrik Modüler Ev Lüks Prefabrik Mobil Tekerlekli Küçük Ev Karavan / RV Parkı için İyi Bir Seçenektir
| MSV8632-01R, MSV8632-01TB, MSV8632-01LB, MSV8632-01RL: | 2 yatak |
|---|---|
| Kapı: | Çift cam alum.door |
| Dış duvar: | Metal-PU sandviç panel 16mm |
Hafif Çelik Çerçeve Çarklı Küçük Ev Satılık ve Kiralık
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Çatı kaplama: | Renk kılıfı |
| Dış duvar: | PU Sandviç Metal Paneli |
Hafif Çelik Çerçeve Tiny Home 2.4m*7.8m Elektrikli Isıtma Beyaz/Siyah
| Stil: | Modern |
|---|---|
| Elektrik: | 110/220V/240V |
| Döşeme: | Laminat |
Özel Tasarım Uzay Kapsülü Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Buzul Oteli Eko-Dostu Kaçamaklar İçin Mükemmel
| Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Ağır çelik şasi çerçevesi: | Ağır çelik şasi çerçevesi |
| Dış duvar çıtı: | Alüminyum kompozit panel |
Hafif Çelik Çerçeve Yapılandırılmış Bahçe Stüdyo Evi Kütüphane maliyet tasarrufu Airbnb için küçük kulübeler
| Boyut: | G3,3×L7M |
|---|---|
| Anahtar kelime: | ahşap kabinler |
| Kullanmak: | Otel, Ev, Ofis, Mağaza, Atölye, Bitki |
Hafif Çelik Konstrüksiyonlu Prefabrik A Çerçeveli Ev, NZS/AS Standardına Uygun Modüler Konut
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Lüks Uzay Kapsülü Tekerlekli Tiny House Özelleştirilmiş Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev
| Çerçeve: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Şasi:: | Özelleştirilmiş |
| Dış duvar çıtı: | Alüminyum kompozit panel |
Hafif Çelik Konstrüksiyon Bahçe Stüdyo Evi | Özel Ev İskeleti Tasarımı
| Duvar Çerçevesi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Avustralya Standart Prefabrik Ev Modüler Ev Bahçe Stüdyosu Airbnb Tatil Evi Kitleri İçin
| Ana malzeme: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Duvar: | WPC Ahşap Kaplama |
| Tavan: | 12mm Alçıpan |
1. Ucuz Prefab Geo Dome Ev - Green Garden Studio Dome Satılık
| Kullanmak: | Otel, ev, kiosk, kabin, ofis, mağaza, villa, atölye, bitki |
|---|---|
| Tasarım: | Müşteri Tasarımı Avalable |
| Renk: | Hemen hemen her ahşap renk |

