Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Ucuz Hazır Yapılı Binalar. Kulübeler, Büyükanne Daireleri ve Çelik Çerçeve Evler.
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Deniz Kenarı Tatil Evleri İçin Tek Ailelik Seçkin Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Tasarımı Modüler Evler
| Çatı kirişi: | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier, Basic insulation Duvar kaplaması, |
| İç duvar paneli: | kuru alan, ıslak alan |
Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Su Üstü Bungalovlar Modüler Otel Birimi Lodges Kabin
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Birleşik Krallık 2 Katlı Prefabrik Apartmanlar | Hafif Çelik Çerçeve Muhafaza
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çatı: | Çelik fasya tahtası |
| Dış duvar çıtı: | 22mm çıta |
AS/US Hafif Prefabrik Çelik Ev İyi Deprem Korumalı Prefabrik Metal Binalar
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya Standart Hafif Çelik Çerçeve Prefab Apartman Binaları Prefab Çağdaş Modüler Yapı
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Enerji tasarrufu uygun fiyatlı prefabrik ev çelik yapısı modüler ev prefabrik ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
Hafif çelik çerçeve prefabrik evler katlanabilir sistem evler modern tasarım otel birimleri için
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
| Fasya tahtası: | Çelik fasya tahtası |
Modüler Ev Hazırlıklı Bahçe Stüdyosu Hafif Çelik Çerçeve Küçük Kulübeler Satılık
| Banyo: | Tuvalet, Duş, Küvet (varsa) |
|---|---|
| Durtain: | Elektrikli perdeler |
| Diğer uydurma: | tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
AS/US ile Hafif Çelik Çerçeve Prefabrik Kabinlerle Tekerlekli Ucuz Evler
| Dış kapı: | Avustralya Standart Şap Casment Kapısı |
|---|---|
| Zemin: | 15mm Fiber Çimento Levha |
| İç merdiven: | Finişli çelik çerçeve |

