Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Çatı Güverteli Dağcı Küçük Ev hafif çelik çerçeveleme sisteminde en iyi küçük evler airbnb
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve Sistemi |
|---|---|
| Döşeme: | HDF DÖŞEME |
| İç Kaplama: | 8mm önceden bitmiş astar tahtası |
Modüler Prefabrik Hafif Çelik Tekerlekli Tiny House: NAS/AS ile Yenilikçi Tasarım
| Banyo: | 2 |
|---|---|
| Kapılar: | Masif Ahşap |
| Bitiş: | Üst düzey |
Prefabrik Otel Birimi Hafif Çelik Uzay A Çerçeve Minik Bina Kitset Evleri Nz
| Hafif Çelik Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm duvar yapısı |
|---|---|
| Çelik çerçeve içinde yalıtım: | R3.5 Cam Yünü*100mm |
| Tavan: | 9mm Alçıpan |
Prefab A Çerçeve Evi Hafif Çelik Otel Birimi Küçük Bina Tatil İçin Ahşap Kulübeler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-45 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P, D/A, T/T |
Hafif Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Ev, Otel Ünitesi, Tiny Home, Kubbe Ev, A-Frame Ev
| Çelik Çerçeve: | Duvar çerçevesi, Çatı makası, Alt döşeme sistemi (varsa) |
|---|---|
| Dış duvar: | Ext. Dahili wall Cladding, Vapor barrier,Basic insulation duvar Kaplama, Buh |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
Modüler Hafif Çelik Modern Prefab Evler Yuvarlak Ön Yapımlı Evler Kubbe Otel Birimi
| Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Çelik zemin Kirişi |
|---|---|
| Çatı için çatı takviye tabakası: | 15mm OSB panosu |
| kiremit: | 0.5mm Colorbond Çatı Kaplama Levhası |
Prefab Kabin Elma Evi Alüminyum Kaydırma Kapılar Çelik Çerçeve Prefab Modüler Evler
| Dış kapı: | Alüminyum sürgülü kapılar |
|---|---|
| Aydınlatma: | CE, AS/NZS, UL Standart Işık veya Diğerleri |
| Tavan: | PVC Tavan Paneli |
Modern Prefabrik Villa Üretilmiş Ev Prefabrik Hafif Çelik Konstrüksiyon Bina
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefabrik Karavan Alanber Tiny House On Wheels Yatak Odası Banyo ile
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | Metal PU sandviç paneli |
| İç duvar: | entegre duvar paneli |
Yüksek kaliteli Lüks Modüler Prefab Evler Daire Topluluk Konut Hafif Çelik Çerçeve Yapısı
| Tip: | 1 katlı tek aile evi |
|---|---|
| 1 katlı villa: | Yunanistan |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |

