Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
Modüler Prefabrik Küçük Ev Tekerlekler Üzerinde Elma Kutusu Model Kit Ev
| İç duvar paneli: | WPC ahşap |
|---|---|
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
| Dış kapı: | Çifte camlı Alum.Kapı |
Özelleştirilebilir Modüler Ön Yapılı Küçük Ev Tekerlekler Üzerinde Elma Kutusu Model Kit Ev
| Yükseklik: | <4m |
|---|---|
| Yapı: | Hafif Çelik Çerçeve Sistemi |
| Liman: | Şangay Qingdao Tanjiang |
Hafif Çelik Çerçeve Küçük Ev Kitle Yapılandırılmış Modüler Ev
| Mutfak: | ABD Standart Mutfağı |
|---|---|
| Yükseklik: | 4 milyon |
| Çatı kaplama: | Colorbond çatı kaplama levhası, asfalt kiremit, seramik karo |
Özelleştirilebilir Ucuz Küçük Tekerlekli Evler Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Modüler Ev Avustralya Standart
| Ana yapı: | Vinil Döşeme |
|---|---|
| kiremit: | 0.5mm renk kılıfı |
| Yatak odası: | 3 |
Konut Villa Prefab Çelik Ev Hafif Çelik Yapı Sistemi Modüler Ev Avustralya Standartı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Hafif Çelik Çerçeve Metal Güvenlik Kapısı Çelik Çerçeve Ev Prefabrik Villa
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Modern Prefab Panelized Ev Kitleri Modüler Evler AS/US Standard Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Villa
| Montaj yöntemi: | Cıvatalı prefabrik modüller |
|---|---|
| Çatı: | EPS sandviç panel+cam yünü yalıtım |
| Kat alanı: | 120-300 metrekare |
ICC-ES Sertifikalı Lüks İki Katlı Modüler Ev Modern Mobil Hafif Çelik Kitleri
| Tip: | prefabrik villa |
|---|---|
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
Odular Ev Airbnb için römorklu minik ev Hafif çelik yapısı
| İç Duvar: | WPC kartı |
|---|---|
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
| Kuru alan döşemesi: | 9mm MDF döşeme |
AS/NZS/US Standart Hafif Çelik Prefab Minicik Ev Tekerlekler Üzerinde Modüler Ev Kiti
| Alan: | 27.58m2 |
|---|---|
| proje adresi: | Biz |
| Dış duvar: | matel PU sandviç panel |

