Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame houses ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "steel frame houses" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
Hafif Çelik Çerçeve Yapısı Yanmaz Metal Araba Barakaları / Avustralya'da Suya Dayanıklı Araba Depolama Barakaları Standart
| Çerçeve malzemesi | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Zemin | Laminat/ahşap/karo |
| Çatı kaplaması | EPS sandviç paneli/çelik çatı/asfalt |
SOHO Çelik Yapı Prefabrik Apartman Binaları, Prefabrik Apartmanlar
| Dış duvar | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Çerçeve | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Yalıtım | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Zemin | Laminat/ahşap/karo |
Düşük Maliyetli Prefabrik Ticari Binalar / Enerji Tasarruflu Prefabrik Metal Yapı
| Çerçeve malzemesi | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Tavan malzemesi | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |
Güzel Bali tarzı Siklon geçirmez Neme dayanıklı Prefabrik ev Ev Plaj Maldivler'de ahşap Bungalovlar
| Çelik Çerçeve | AZ150 G550 Hafif Çelik 0.75 mm |
|---|---|
| Dış duvar | Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama |
| İç duvar paneli (kuru alan) | Entegre Duvar Paneli/Alçıt |
| Süpürgelik | 50mm yüksek PVC süpürgelik/kontrplak süpürgelik |
Yeni Tasarım Neme Dayanıklı Ahşap Ev Bungalov / Saa Ev Plaj Bungalovları Duş Mutfak
| Çerçeve malzemesi | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Tavan malzemesi | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Küçük Aile Çelik Çerçeve Prefabrik Bungalov Evleri / Çağdaş Prefabrik Evler
| Çerçeve | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Tavan malzemesi | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Yüksek Yalıtımlı Eco Log Kabin Modüler Evler, Yeşil Prefabrik Modüler Günlük Evler
| Çerçeve malzemesi | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Tavan malzemesi | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
| Yalıtım | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Zemin | Laminat/ahşap/karo |
Avustralya Taşınabilir Madencilik Konaklama / Küçük Hafif Çelik Prefabrik Modüler Evler
| Çerçeve malzemesi | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Dış duvar | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |

