Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ steel frame buildings ] eşleşme 1049 Ürünler.
ABD Standart Prefabik Hafif Çelik Çerçeve Evi yalıtımlı Mobil Villa Prefabrik Ev
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Düşük maliyetli hafif çaplı çelik çerçeve prefabrik modüler evler Çin'de üretilen iki katlı evler
| Anahtar Kelimeler: | panelize evler |
|---|---|
| kullanmak: | Ev, Otel, Ofis, Atölye |
| Renk: | Müşteri Yapımı |
Yüksek Kaliteli Ultra Modern Prefab Evler Hafif Ölçekli Çelik Çerçeve Hosue Modüler Ev
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Daha Hızlı ve Güçlü Prefabik Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Tek Aile Evleri Bungalow Ev Kitsleri
| Yapı: | hafif çelik çerçeve ev |
|---|---|
| pencere: | Çift cam alum.door |
| Fasya tahtası: | Çelik fasya tahtası |
Tatil için Su Üstü Bungalov Resort Hanı Su Geçirmez Havalandırma Hafif Çelik Çerçeve
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Hafif Çelik Çerçeve Modern Tasarım Tatil Evi Yapılandırılmış Bahçe Stüdyosu Ofis Kulübeleri
| Çatı: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | EPS sandviç panel/çelik çatı/asfalt |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazırlanmış Otel Çoklu Aile Evleri İki Katlı Hızlı Montaj Evleri
| İniş Borulu Oluk: | Alu. Alüminyum Gutter With Downpipe İniş Borulu Oluk |
|---|---|
| Ekstra yalıtım katmanı-‐dış duvar: | 50mm XPS |
| Tavan: | 9mm Su Geçirmez Alçıpan® |
Prefab Mobil Evler Özel Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Evi Prefab Büyükanne Dairesini/ADU
| Çelik çerçeve: | Çelik çerçeve duvar AS1397 G550 AZ150 0.75mm |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Türü: | ADU/ Büyükanne dairesi |
Prefabrik Villalar Prefabrik Çelik Çerçeve Villalar Verimli Evler
| Kaplama Malzemesi: | Çelik Renkli Levhalar/Sandviç Paneller |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve |
| Dış duvar rengi: | Seçenekler |
Küçük Modüler Prefabrik Otel ve Su Üstü Bungalov – Hafif Çelik Konstrüksiyon Özel Ev
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |

