Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ prefabricated house kits ] eşleşme 512 Ürünler.
AS/ABD Hafif Çelik Konstrüksiyon Evler, Güney Afrika İçin Prefabrik Ev Kiti
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
|---|---|
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
Prefabrik Ev Hafif Çelik Yapı Bungalov Alüminyum Alaşımlı / PVC Pencere
| Kapı: | Çelik güvenlik kapısı/WPC veya ahşap kapı |
|---|---|
| Pencere: | Alüminyum alaşımı/PVC |
| Zemin/temel malzemesi: | laminat parke/ahşap/PVC halı |
AB Dİ ABD Prefabrik Mobil Evler Prefabrik Ev Anneanne Dairesi Hafif Çelik Katlanabilir Ev
| Türler: | Katlanabilir ev |
|---|---|
| Çerçeve Malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
Avustralya Standart Panel Sistemi Lüks Hafif Çelik Çerçeve Önyapı Evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |
Avrupa Özel Lüks Çelik Çerçeve Evler Bungalow Projesi için Prefabrik Ev
| Tavan malzemesi: | MGOboard / Alçıpan+diğerleri |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Döşeme: | 18 mm fibercement levha, buhar bariyeri ve bambu döşeme veya ahşap döşeme, pvc halı vb. |
Güzel prefabrik ev takımları Bungalow Evler Lüks Villa Gürültülü Çelik Çatı
| Kapı: | çelik güvenlik kapısı/WPC veya kontrplak kapı |
|---|---|
| Pencere: | Alüminyum alaşımı/PVC |
| Tavan malzemesi: | Mgoboard/ alçı tahtası+diğerleri |
Lüks Prefab Villa 2 Katlı Çelik Çerçeve Modüler Ev ABD / AU / AB Standart Prefabrik Ev Kits
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
Lüks Prefab Villa 2 Katlı Çelik Çerçeve Modüler Ev 4 Yatak Odasıyla Standart Prefabrik Ev Kitleri
| Türü: | Tek aile evi |
|---|---|
| yatak odası: | 4 yatak odası |
| Garaj: | 2 |
Prefabrik Hafif Çelik Çerçeve Modüler Ev Hafif Çelik Evler İnşa Edilecek Kitler
| Çelik çerçeve: | Duvar çerçevesi , Çatı makası , Alt zemin sistemi (varsa) |
|---|---|
| İç duvar paneli (kuru alan): | Entegre duvar paneli/alçıpan |
| Köşe çizgisi: | 50mm PVC Konik/alçı konik |
Mini 20/30SQM Prefabrik Ev Ek Bina, Hafif Çelik Bungalov Modüler Evler
| Çerçeve: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Yalıtım: | Cam Yün/EPS/XPS/PU Sandviç Panel |

