Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modular apartment buildings ] eşleşme 261 Ürünler.
Prefab Ev Kolay Montajlı Ev Hafif Çelik Çerçeve modüler ev Ahşap Ev Resort Bunglalow
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Hızlı Yapım Yapılandırılmış Evler Modüler Evler Hafif Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve
| döşeme: | CFC döşeme tahtası, porselen karo, MDF döşeme veya diğerleri |
|---|---|
| çatı çıtası: | 35mm Çıta |
| Ana malzemeler: | hafif çelik çerçeve |
Yüksek kaliteli lüks tek aile modüler ev prefabrik ev konut dairesi
| Türü: | Tek aile evi |
|---|---|
| yatak odası: | 5 Yatak Odası |
| Tarzı: | Amerikan stili |
Modern Lüks Konteyner Prefabrik Casa Modüler Prefabrik Ev Villa veya Daire İçin Satılık
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |
Prefab Modüler ABD Standart Aileler için Özel Lüks Ev Hafif Guage Çelik Özel Ev
| Dış duvar: | 100/50 mm ALC paneli/WPC kartı/fiber cem |
|---|---|
| Diğer uydurma: | tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
| Tavan malzemesi: | MGOboard/ Alçıpan+diğerleri |
Çin'de Hafif Çelik Çerçeve Ön Yapı Kabin Modüler Hızlı Montaj Kabin AS/NZS
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Yetenek temini: | 12000ev/yıl |
AS/US Hafif Çelik Çerçeve Yapısı Enerji tasarrufu yapan prefabrik villalar Modern modüler evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Prefab çelik evler Prefab modüler ev kitleri AS/NZS Hafif çelik çerçeve
| Pencere: | PVC Sürgülü Pencere |
|---|---|
| Kapı: | Çelik Kapı, Alüminyum Alaşımlı Kapı |
| Yapı: | Galvanizli Çelik Çerçeve |
Modüler Prefabrik Hafif Çelik Yapı Tekerlekli Tiny House
| Hafif Çelik Yapı: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm çatı kafesi |
|---|---|
| Dış duvar kaplaması: | 50mm ALC Paneli |
| İç duvar paneli: | Galvanizli çelik ve PU sandviç dekorlu panel |
Prefabrik Ahşap Suda Bungalov – Tatil Köyü ve Otel İçin Hafif Çelik Konstrüksiyon Modüler Kabin
| İsim: | Elma Kulübesi |
|---|---|
| Diğer uydurma: | tuvalet, lavabo, duş, mutfak vb. |
| Dış duvar: | ALC paneli/WPC panosu/fibre çimento |

