Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ modern mobile homes ] eşleşme 333 Ürünler.
Hafif Çelik Çerçeveli Lüks Prefabrik Modüler Evler | Uygun Fiyatlı ve Şık
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 3 Bedroom |
| Stye: | Mediterranean style |
Hızlı İnşa Edilen 2 Katlı Modüler Ev | Avustralya Hafif Çelik Çerçeveli Villa
| Standart: | ISO/ICC-ES/EN-1090 |
|---|---|
| Tip: | Tek Aile Evleri |
| Temel Yalıtım: | Cam yün R2.5 |
AS/US standart prefabrik ev modüler ev prefabrik yaşam evi
| Tip: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Sıhhi tesisat: | Su temini boruları, ewage boruları |
| Yalıtım: | Yüksek performanslı ısı yalıtımı |
US / AS Morden Prefab Tek Aileli Ev Prefabrik Ev Mobil Modern Lüks Yaşam
| Türü: | Tek Aile Evleri |
|---|---|
| Yapı: | hafif çelik çerçeve ev |
| yatak odası: | 4 |
AB/AU/ABD Standart Yapılandırılmış Modüler Ev Arka bahçede üç yatak odası olan Tekerlekli Küçük Ev
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modern Prefabrik Villa Üretilmiş Ev Prefabrik Hafif Çelik Konstrüksiyon Bina
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Taşınabilir Hazırlanmış Küçük Ev Mobil Genişletilebilir Banyo ve Mutfaklı Tekerlekli Hazırlanmış Ev
| Proje sitesi: | Avustralya |
|---|---|
| Boyut: | 2.35*8m |
| Ana yapı: | G550GD AZ150 hafif çelik 0,75 mm |
AS / US Prefabrik Ev Konteyner Modern Tasarım Küçük Ev Karavan Üzerine Yapılmış
| Boyut: | 2.35*8m |
|---|---|
| katmak: | 1 yatak odası 1baht 1kitchen 1 -living |
| Adı: | Queensland |
Modern Hafif Çelik Prefabrik Evler – Rüzgar Dayanımlı Katlanır Villa Evler
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC levha/fiber çimento |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Avustralya standartlarına göre inşa edilen prefabrik evler
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

