Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ emergency housing shelter ] eşleşme 39 Ürünler.
Prefab Modüler Ev Hareketli Alan Hastanesi Sığınak Fırtına Bölgesi için Acil Konut
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Malzeme: | Sandviç Panel,Çelik |
| Ürün Adı: | Taşınabilir acil barınak |
Modüler Ev Prefab Katlanabilir Konteyner Evleri 20FT 40FT
| Modeli: | FC-01 |
|---|---|
| Yapı: | Galvanizli kare boru 40*40 |
| Şasi aşık: | Galvanizli RHS 40*40 |
Hafif Çelik Çerçeve Mobil Ev Prefabrik Büyükanne Dairesi İçin Yeni Üretilmiş Evler
| Alt zemin sistemi (varsa): | AZ150 G550 hafif çelik 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. Dahili wall Cladding duvar kaplama: | WPC Kaplama |
| İç duvar kaplaması: | Entegre duvar paneli |
Portatif Sahra Hastanesi: Acil Müdahale İçin Beyaz Hafif Çelik Kafes Barınak
| Kullanılmış: | Büyükanne Flat |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş, Beyaz |
| Kullanmak: | Ofis, Ev |
Hastane ve Yurt Modüler Evleri: Özel İyi Yalıtımlı Sandviç Panel Odaları
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Boyut: | standart veya özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Sandviç paneli |
Acil Shed Olarak Ucuz 20FT 40FT Prefabrik Katlanabilir Düz Paket Modüler Katlanır Konteyner Ev
| Tip: | Prefabrik konteyner evi |
|---|---|
| Yapı: | Galvanizli kare boru 40*40 |
| Şasi aşık: | Galvanizli RHS 40*40 |
Sandviç Panel İzolasyon Üniteleri Mobil Saha Hastanesi Özelleştirilmiş Modüler Ev
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Boyut: | Standart veya özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Sandviç paneli |
Avustralya Hafif Çelik Çerçeveli Evler, Hızlı Kurulum Acil Durum Barınağı
| Çerçeve malzemesi: | AZ150 çinko kaplamalı 0.75m/0m.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50mm ALC paneli/WPC kartı/lif çimentosu |
| Tavan malzemesi: | MGO kurulu/ Alçıpan+diğerleri |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Evler Hawaii Tatil Kulübeleri Resort Oteli İçin
| Çerçeve malzemesi: | Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | EPS sandviç paneli |
| Yalıtım malzemesi: | EPS sandviç paneli |
Taşınabilir taşınabilir acil durum barınağı, hafif çelik katlanabilir ev Büyükanne dairesi
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paket / 40HQ |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T |

