Tüm ürünler
-
Prefabrik Çelik Ev
-
Prefabrik Villa
-
Prefabrik Ev Kitleri
-
Taşınabilir Acil Barınak
-
Prefabrik Bahçe Stüdyosu
-
Prefabrik Küçük Ev
-
Prefabrik ev
-
Prefabrik Mobil Evler
-
Prefabrik Modüler Evler
-
Prefabrik Bungalov Evleri
-
Ana Sayfa Plaj Bungalovları
-
Su Bungalovu
-
Hafif Çelik Çerçeve Evler
-
Avustralya Büyükanne Daireleri
-
Metal Araba Barakaları
-
Prefabrik Apartmanlar
-
Mobil Sahra Hastanesi
-
Kabin
-
Shawn EaganDavid'le çalışmaktan keyif aldım. Çalışkan biriydi ve geçinmesi kolaydı. Her zaman harika bir tavrı vardı ve yaptığı işte yetenekli görünüyordu. -
Denise NewmanDavid birlikte çalışmak için harika bir insan, isteğimize her zaman çok duyarlı ve teslimatta hızlı. Onu her zaman tavsiye ediyoruz. -
Sean AghiliDavid, çok sorumlu, Bilgili ve müşterilere yanıt verme konusunda hızlı olan olağanüstü bir sahip. -
Michael CairnsDeep Blue Smarthouse'dan David'i dünyanın her yerine gönderilebilecek çelik çerçeveli konut çözümleri arayan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum. -
GaryDeepblue'nun ekip çalışması çok ciddi ve sorumlu, onlara güveniyorum. -
BobNe harika bir ekip, ortak olduğum için mutluyum ve ayrıca hayatta arkadaş olduğum için mutluyum. -
işaretDeepblue ile çalışmaktan çok mutluyum, gelecekte de işbirliği yapmaya devam edeceğim.
anahtar kelimeler [ emergency disaster shelters ] eşleşme 28 Ürünler.
Modüler Ev Prefab Katlanabilir Konteyner Evleri 20FT 40FT
| Modeli: | FC-01 |
|---|---|
| Yapı: | Galvanizli kare boru 40*40 |
| Şasi aşık: | Galvanizli RHS 40*40 |
Prefab Modüler Ev Hareketli Alan Hastanesi Sığınak Fırtına Bölgesi için Acil Konut
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Malzeme: | Sandviç Panel,Çelik |
| Ürün Adı: | Taşınabilir acil barınak |
Hastane ve Yurt Modüler Evleri: Özel İyi Yalıtımlı Sandviç Panel Odaları
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Boyut: | standart veya özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Sandviç paneli |
Hafif Ölçümlü Çelik Çerçeve Hazır Evler Hawaii Tatil Kulübeleri Resort Oteli İçin
| Çerçeve malzemesi: | Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | EPS sandviç paneli |
| Yalıtım malzemesi: | EPS sandviç paneli |
Hafif Çelik Prefab Ev Avustralya Büyükanne dairesi Hızlı İnşaat Modern Evler
| Tip: | Katlanabilir ev |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC panel/WPC panel/fiber çimento |
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
Metal İzolasyon Evi Hareketli Alan Evi Hızlı Montajlı Beyaz Renk Düşük Maliyetli Prefabrik Evi
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| kullanmak: | Ofis, Ev |
| İsim: | Sahra hastanesi |
Küçük Fabrika Doğrudan Modern Prefabik Hafif Ölçümlü Çelik Park Ev Modüler Ev Kits
| Çerçeve malzemesi: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm çelik çerçeve |
|---|---|
| Dış duvar: | 100 veya 50 mm ALC paneli/WPC paneli |
| yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
AU/NZ Standart Prefabrik Modüler Ev Hafif Çelik Çerçeve Katlanabilir Ev Büyükanne Dairesi
| Çerçeve malzemesi: | Hafif Çelik Çerçeve |
|---|---|
| Yalıtım: | cam yünü/EPS/XPS/PU sandviç panel |
| Zemin: | Laminat/ahşap/fayans |

